Inschrijven bij Gay sportclub Kouros Eindhoven

[[[["field1","contains","Donateur"]],[["hide_fields","field2"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Bootcamp"]],[["email_to",null,"bootcamp@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Conditietraining"]],[["email_to",null,"conditietraining@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Damesvoetbal"]],[["email_to",null,"zaalvoetbal@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Dansen"]],[["email_to",null,"dansen@kouroseindhoven.nl"],[null,null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Zwemmen"]],[["email_to",null,"zwemmen@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Wielrennen"]],[["email_to",null,"wielrennen@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Tennis"]],[["email_to",null,"Tennis@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Squash"]],[["email_to",null,"squash@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Volleybal"]],[["email_to",null,"volleybal@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"],[[["field2","contains","Golf"]],[["email_to",null,"golf@kouroseindhoven.nl"],["email_to",null,"ledenadministratie@kouroseindhoven.nl"]],"and"]]
1
Lidmaatschap sportonderdeel
Start datumwanneer wil je het lidmaatschap in laten gaan?
Voornaam
Achternaam
Straatnaam
Huisnummer
Postcode
Woonplaats
Telefoonnummer
Emailadres
Geboorte datum
Geslacht

Donateur of Lid blijf je tot wederopzegging. Alleen voor Stijldansen meld je je aan per seizoen. Opzeggen kan via email. Kouros werkt met vrijwilligers, daarom maakt Kouros gebruik van automatische incasso. Ik machtig hierbij Kouros om de verschuldigde bedragen automatisch van mijn rekening af te schrijven.

Rekening nummer IBAN
Rekening houder
KortingsregelingVoor enkele sporten geldt een kortingsregeling, zie de website voor de voorwaarden.
Previous
Next