Het bestuur

De sporttakvertegenwoordigers en het Dagelijks Bestuur
vormen samen het bestuur van Gay Sportclub Kouros.

Dagelijks bestuur

Voorzitter Reint Martens info@kouroseindhoven.nl
Secretaris Godelieve vd Laar secretaris@kouroseindhoven.nl
Penningmeester Cesar Chang Chang penningmeester@kouroseindhoven.nl
Communicatie valt onder secretaris communicatie@kouroseindhoven.nl
Algemeen Bestuurslid Ton Ditewig algemeenbestuurslid@kouroseindhoven.nl
activiteitenleider vacant algemeenbestuurslid@kouroseindhoven.nl

Sporttakvertegenwoordigers

Conditietraining Johan Rozenbrand conditietraining@kouroseindhoven.nl
Stijldansen Lianne Drijver dansen@kouroseindhoven.nl
Zaalvoetbal Dames Eva/Nicole/Diana zaalvoetbal@kouroseindhoven.nl
Bootcamp Jan Driessen bootcamp@kouroseindhoven.nl